Tivoli Turizm
Almanya Turu

Ana Sayfa > Yurtdışı Turları > Avrupa Turları > Almanya Berlin Turu

RAMAZAN BAYRAMI
MUHTEŞEM ALMANYA


BERLIN(2)- DRESDEN(1)-HAMBURG(2)- (BREMEN) -MUNIH(1)
6 gece 7 Gün
Pegasus Havayolları ile
Berlin Gidiş – Münih Dönüş
18 Eylül Hareket

445 EURO'dan itibaren...

18 Eylül           İSTANBUL – BERLİN
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar terminalinde saat 20:30'da buluşma. Bagaj ve gümrük işlemleri sonrası Pegasus Havayolları ile saat 22:55’de Berlin’e uçuş ve yerel saat ile 00:40’da varışımızla bizleri bekleyen özel otobüslerimiz otelinize transfer ve geceleme otelinizde..

19 Eylül           BERLİN
Sabah kahvaltı sonrası panoramik Berlin şehir turu. Bu şehir turumuzda Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

20 Eylül           BERLİN - DRESDEN
Sabah kahvaltı sonrası Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden’e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı olarak anılır. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yönündedir, Sarayın parkında yürüyüş sonrasında turumuz sonu ve  otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

21 Eylül           DRESDEN - HAMBURG
Sabah kahvaltısının Hamburg'a Hareket. Avrupa'nın dünyaya açılan kapısı meşhur Hafen City Limanı, Şehrin tam merkezinde iki büyük iç göl olan Binnen ve Aussenalster Gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Terminali, Rathaus Kulesi, Amsterdam’daki Red light district in benzeri olan Reeperbahn Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehrin içinden bir sürü nehir aktığından dolayı şehirde tıpkı Amsterdam veya Venedik gibi çok sayıda irili ufaklı köprüler bulunmaktadır. Otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

22 Eylül           HAMBURG – ( BREMEN )
Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Bremen Turumuzu katılabilirler (50 euro). Dolambaçlı parke sokaklarda, sivri çatıları ve kafesi pencereleriyle 500 yıllık tuğla evler, yeni antrepler ve işyerleri yan yanadır. Kent Rönesans döneminden kalma belediye binası, 800 yıllık St.Peter Katedrali ve eski Schütting ya da tüccarlar eviyle ünlüdür. Kentin banliyölerinde, örneğin Weser Irmağı'nın sol kıyısındaki yeni kentte, şirin ve güzel evler vardır. Üç şeritli bulvarları ve çiçek tarhlarıyla bu kesim "Avrupa'nın bahçe kenti" olarak anılır. Bremen Mızıkacıları Heykeli, 1405 senelik Hükümet Konağı, 1042 yılında yapımı başlayan St. Petri Kilisesi, 1537 senesinde yapılan Bremen'in zengin gelenekli zaanatkar odası "Schütting", 1600 senesinden Weser rönesansından kalma ticaret evleri ve 1404 yılında yapılan Bremen'in simgesi ve aynı zamanda hürriyet sembolü olan Roland-Heykeli, Fall Kulesi ,Böttcher Caddesi Son olarak ta bu tarihi eserlere biraz zıt olan ve 1966 senesinde yapılan modern Bremen Parlamentosu "Haus der Bürgerschaft" görülecek yerler arasında. Akşam arzu eden ekstra olarak misafirlerimiz için Hamburg Kumarhaneleri ve Gece ışıltıları turu.(30 Euro) Geceleme Hamburg otelimizde.

23 Eylül           HAMBURG – MÜNİH
Sabah kahvaltısının ardından Münih'e Hareket. Varışta istinaden panoramik Münih şehir turumuzda. Karl Platz, Fraunkirche, Turk Caddesi , Belediye Binası , Marien Platz görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için  ekstra olarak organize edilecek mükemmel doğasıyla, gölleriyle ünlü ve en önemlisi klasik müziğin duayeni MOZART' in şehri SALZBURG-AVUSTURYA turu. (60 Euro). Salzach nehrinin ikiye ayırdığı Salzburg turu esnasında Mirabell bahçeleri, Hellbrunn Sarayı, görkemli mimarisi ve kente hakim konumuyla Ortaçağ’dan kalma Hohensalzburg Kalesi, St. Peter Manastırı, Mirabel Şatosu, görülecek yerler arasındadır. Otelinize transfer. Geceleme otelinizde

24 Eylül           MÜNİH – İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Münih Havalimanına transfer. Pegasus Havayolları ile saat 13:35’de İstanbul'a uçuş. Yerel saat ile 17:10’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

03 – 12 Yaş
Çocuk

0 –2 Yaş
Çocuk

3* & 4* Oteller

445 Euro

210 Euro

395 Euro

150 Euro

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

  1. PEGASUS Havayolları ile İstanbul(S.Gökçen) – Berlin / Münih – İstanbul(S.Gökçen) uçuşları,
  2. 3* & 4* Otellerde 6 gece oda kahvaltı konaklama,
  3. Havaalanı otel havaalanı ve şehirlerarası transferler.
  4. Yarım günlük Berlin, Dresden, Hamburg ve Münih şehir turları
  5. Profesyonel rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

  1. Vize ücreti ve servis bedeli (110 EURO )
  2. Seyahat sigortası (10 EURO)
  3. Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli  ( 150 EURO)
  4. Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
  5. Yurtdışı çıkış vergisi 15 YTL

İÇ HAT BAĞLANTI : + 80 EURO                        İÇ HAT BAĞLANTI : + 90 EURO
ANKARA – İZMİR – KAYSERİ                               GAZİANTEP – TRABZON

İÇ HAT BAĞLANTI : + 120 EURO                      İÇ HAT BAĞLANTI : + 130 EURO
ADANA – ANTALYA – BODRUM – DALAMAN           KIBRIS

Tivoli Turizm,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - 225 25 30 - info@tivoli.com.tr

Rezervasyon ve bilgi edinmek için lütfen tıklayınız...

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Kiralama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın