Tivoli Turizm
Benelux - Paris

Ana Sayfa > Yurtdışı Turları > Avrupa Turları > Benelux & Paris Turu

İlkbahar & Yaz Dönemi

BENELUX & PARIS TURU

AMSTERDAM (2) - BRÜKSEL (1) - PARİS (3) - LÜKSEMBURG (1) -  (KÖLN)

Sun Express Havayolları Tarifeli seferi ile 7 Gece
01, 02, 08, 09, 15, 16, 22, 23, 29, 30 Haziran &
 06, 07, 21, 28 Temmuz & 03, 04, 11, 17, 24, 31 Ağustos &
 01, 07, 08 Eylül 2013 Hareket
 ( Düsseldorf Gidiş – Düsseldorf Dönüş )

1. Gün                   ISTANBUL – DÜSSELDORF – AMSTERDAM
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 12.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sun Express Havayollarının XQ 860 sefer sayılı uçuşu ile 15.40’da Düsseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 18.00’de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir turu için Amsterdam’a hareket. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Gece rehber eşliğinde çevreyi tanıma imkanı. Geceleme otelimizde.

2. Gün                   AMSTERDAM  
Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz) veya Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden konuklarımız gece ekstra düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Geceleme otelimizde.

3. Gün                   AMSTERDAM  - BRÜKSEL
Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket ve Brüksel şehir turu. Turumuzda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı ve Balık Pazarı görülecek yerler arasındadır. (Çikolata ve dantel alışveriş imkanı) Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

4. Gün                   BRÜKSEL - PARIS
Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Paris’e hareket Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (30 euro). Tur bitiminde Paris’e hareket. Varışın ardından şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme otelinizde.

5. Gün                   PARIS
Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, tekne ile Sen Nehri gezisi ve Eiffel Kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turu (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show – Kabare Programına katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelimizde.

6. Gün                   PARIS
Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Euro Disney turuna katılabilir ve hoşça vakit geçirebilirler (90 Euro). Geceleme otelimizde.

7. Gün                   PARIS - LÜKSEMBURG
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Lüksemburg’a hareket. Şehir turumuzda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme otelinizde.

8. Gün                   LÜKSEMBURG – KÖLN  – DÜSSELDORF –  ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman ve Köln şehir turu için Köln e hareket. Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Rehberinizin bildireceği saatte Düsseldorf Havalimanına transfer ve Sun Express Havayollarının XQ 861 sefer sayılı uçağı ile 18:50’de İstanbul’a uçuş ve 23.05’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

03 – 12 Yaş
Çocuk

0 –2 Yaş
Bebek

3* & 4*Oteller

599 Euro

280 Euro

549 Euro

150 Euro

            Brüksel                         4* Mercure vb.
            Paris                            3* Apogia vb.   
            Lüksemburg                 3* Ibis Sud Hotel vb.
            Amsterdam                  4* Park Plaza Amsterdam Airport vb.

**** Extra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri taktirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 03–12 Yaş Çocuklara extra turlarda % 50 indirim uygulanacaktır.
                                

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Havalimanı vergileri,
 • Sun Express Havayolları ile İstanbul (Saw) - Düsseldorf -İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti
 • 3* ve 4*  otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
 • Alan/otel/alan transferleri
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 • Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln’de panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 • Yurtdışı seyahat sigortası.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Vize ücreti, servis bedeli ( 130 EURO )
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Rehber ve şoför bahşişleri.

Seyahatname, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - 225 25 30 - info@tivoli.com.tr

Rezervasyon ve bilgi edinmek için lütfen tıklayınız...

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Arama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın