Tivoli Turizm
Yunanistan Turu Selanik Kavala

Ana Sayfa > Yurtdışı Turlar > Avrupa Turları > Yunanistan Turu - Selanik - Kavala - İskeçe

YUNANİSTAN TURU
SELANİK (1)
& KAVALA (2) & İSKEÇE

Interaktif Ekranlı Koltuklarda son model Mercedes Travego ile

Kurban Bayramı
16 – 20 Kasım 2010

3 Gece 4 Gün
199 €

Yeşil pasaporta vizesiz

16/17 Kasım 2010                İSTANBUL – SELANIK 
İstanbul’dan son model film izleyebileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz interaktif ekranlı koltukları bulunan Mercedes Travego otobüsleri ile hareket ve Tekirdağ üzerinden İpsala’ya varış. Gümrük ve Pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan’a giriş. Alexandrapoli, Komotini, Xhanti, Kavala üzerinden yaklaşık 8 saat sürecek yolculuk sonrası Selanik’e varış. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Turumuzun en sonunda Atatürk’ümüzün evini ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme molası sonrası Selanik’in kafeleri ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp Kafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frape ‘nin tadına bakıyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Taverna turuna katılma imkanı (40 Euro). Geceleme Selanik’te otelimizde.

18 Kasım 2010                       SELANIK – KAVALA
Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılarak Kavala’ya hareket. Kavala’ya varış ve panoramik olarak Kavala şehir turumuzu yapıyoruz. Mehmet Ali Paşa Külliyesi ve Kavala Kalesi turumuz esnasında görülecektir. Kavala’nın meşhur balıkçılarında ekstra olarak öğle yemeği sonrası otelimize transfer. Geceleme Kavala’da otelimizde.

19 Kasım 2010                       KAVALA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Thassos (Taşoz) adası turuna katılabilirler (45 Euro). Thassos, Ege denizinde yeşil bir ada olup leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği, ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine ulaşmada rehberlik yapacaktır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme Kavala’da otelimizde.

20 Kasım 2010                       KAVALA – İSKEÇE – İSTANBUL 
Sabah kahvaltı sonrası  otelimizden ayrılarak İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Önce Yunanistan topraklarında Türk havasını soluyabileceğiniz İskeçe’de durup panoramik olarak İskeçe şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz sonrasında sınıra doğru hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Yunanistan free- shop’unda serbest zaman, Türk sınırına geçiş. Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasını ardından İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı

Tek Kişilik
Oda Farkı

3 -12 Yaş
Çocuk

0 – 2 Yaş
Çocuk

4* Davitel The Tobacco Hotel vb / Selanik
3* Esperia Hotel vb / Kavala

199 Euro

90 Euro

179 Euro

75 Euro

Fiyata Dahil Olan Hizmetler      
 - Mercedes Travego otobusleriyle ulaşım,
- 3* ve 4* otellerde  toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,
- Selanik, Kavala ve İskeçe panoramik şehir turları,
- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Vize ücreti ve servis bedeli (120 EUR)
- Zorunlu seyahat sağlık sigortası (10 EURO)
- Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
- Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
- Müze ve ören yerleri girişleri

Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - 225 25 30 - info@tivoli.com.tr

Hakkımızda  |  Uçak Arama  |  Promosyon  |  Otel Arama  |  Araba Arama  |  Yurtiçi Fuarlar  |  Yurtdışı Fuarlar  |  Yurtiçi Turlar  |  Yurtdışı Turlar  |  Vize Hizmetleri  |  Bize Ulaşın